Zimowe Półkolonie Sportowe z MKS dobiegły końca


Ferie zimowe w Gdańsku dobiegły końca a wraz z nimi Zimowe Półkolonie Sportowe z MKS Gdańsk. Przez dwa tygodnie mieliśmy przyjemność spędzać czas z fantastycznymi dziećmi podczas zajęć gimnastycznych, pływackich, artystycznych, zabaw na śniegu oraz na wycieczkach.

W półkoloniach uczestniczyło łącznie 105 dzieci pod opieką naszych wychowawców i trenerów. Program Zimowych Półkolonii Sportowych był jak zwykle napięty. Nasza ekipa uczyła się grać w kręgle, poznawała ciekawostki w Centrum Nauki Experyment w Gdyni oraz standardowo już udała się na seans filmowy do kina Helios.

Oprócz zajęć gimnastycznych i gier zespołowych uczestnicy półkolonii codziennie uczestniczyli w zajęciach na basenie. Dzieci brały również udział w konkurencjach sportowych takich jak: Gimnastyczny Tor Przeszkód oraz Mały Pięciobój. Ponadto, odbył się konkurs plastyczny, robiliśmy również laurki z okazji dnia babci i dziadka oraz maski karnawałowe.

Sprzyjająca pogoda pozwoliła także na zabawy śnieżne i super szybkie ślizgi na jabłuszkach. Było dużo energii i jeszcze więcej uśmiechów. Zimowe Półkolonie Sportowe z MKS Gdańsk zdecydowanie można uznać za udane.

W imieniu całej kadry serdecznie dziękujemy za wszystkie miłe słowa uznania dla naszej pracy.

IX Gala Sportu Gdańskiego

foto_ferie