Kalendarz – GSM 2020


Kalendarz Gimnastyki Sportowej Mężczyzn – 2020

NAZWA IMPREZYMIEJSCEDATAKLASA SPORTOWA
Obóz ogólnorozwojowyMałe Ciche03-10.01.2020r.mł, III
Puchar Polski - IBydgoszcz28-29.02.2020r.junior
Turniej m/n Little Tiger CupRyga5-08.03.2020r.junior/senior
Zawody kontrolne - nowy programKatowice27-29.03.2020r.Mł, III, II
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk21.03.2020r.junior, senior, młd
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk28.03.2020r.junior, senior, młd
IMP , Puchar Polski - IIGdańsk03-05.04.2020r.junior, senior, młd
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk04.04.2020r.III, II
Sprawdzian klasyf. do EOOMGdańsk11.04.2020r.III, II
PP Jun. Mł./El. OOMNysa17-19.04.2020r.III, II
Obóz specjalistycznyZielona Góra17-23.04.2020
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk09.05.2020r.III, II
Mistrzostwa Woj. Pom. I edycjaGdańsk16.05.2020r.Mł, III, II
Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyBiała Podlaska21-24.05.2020r.III, II
Mistrzostwa EuropyBaku27-31.05.2020r.junior/senior
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk23.05.2020r.Mł.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówGdańsk05-07.06.2020r.Mł.
Obóz ogólnorozwojowyWałcz27.07-05.08.2020r.SMS, II, III
Obóz dochodzeniowyGdańsk07-15.08.2020r.SMS, II, III
Obóz specjalistycznyNysa17-26.08.2020r.SMS, II, III
Obóz dochodzeniowyGdańsk03-08.08.2020r.Mł, III
Obóz ogólnorozwojowyŁeba11-21.08.2020r.Mł, III
Obóz dochodzeniowyGdańsk24-29.08.2020r.Mł, III
Turniej MiędzynarodowyCottbus26-27.09.2020r.junior
Turniej MiędzynarodowyPraga23-25.10.2020r.junior
Turniej Malar CupSztokholm01-03.11.2020r.junior/senior
Mistrzostwa Woj. Pom. II EdycjaGdańsk17.10.2020r.III, II
Mała OlimpiadaSzczecin23-25.10.2020r.Mł.
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk24.10.2020r.III, II, I, M
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk31.10.2020r.III, II, I, M
Drużynowe Mistrzostwa Polski i PP IIIBydgoszcz06-08.11.2020r.III, II, I, M
Nadzieje OlimpijskieLiberec26-29.11.2020r.junior
Barbórka CupZabrze04-06.12.2020r.junior
Obóz ogólnorozwojowyGroń16-22.12.2020r.SMS
Zakończenie sezonuGdańsk12.12.2020r.