Zgrupowanie w Szklarskiej Porębie


W dniach 12 do 22 grudnia, odbyło się zgrupowanie ogólnorozwojowe zawodników MKS Gdańsk. Miejscem pobytu gimnastyków była pełna malowniczych krajobrazów Szklarska Poręba.

Miejscem zakwaterowania obozowiczów był pensjonat „Skalny” w Szklarskiej Porębie w województwie dolnośląskim. Zawodnicy zwiedzali przepiękne miejsca Karkonoszy pod okiem trenerów: Adama Koperskiego, Krzysztofa Potylickiego oraz Andrzeja Kaśkowa. Głównym szlakiem spacerów był Magiczny Szlak „Ducha Gór” w Karkonoskim Parku Narodowym, w którym m.in. można było zobaczyć wodospad Kamieńczyk, Halę Szrenicką, wodospad Szklarki, Chybotek, Leśną Hutę czy Starą Chatę Walońską.

Prócz pieszych wędrówek nie zabrakło zjazdów narciarskich i snowboardowych nartostradą Puchatek i Śnieżynka oraz urozmaicenia w postaci zajęć na pływalni w Hotelu Bornit, zajęciach ruchowych w sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Szklarskiej Porębie i siłowni „Maraton”.

W obozie udział wzięli:

Zawodnicy SMS : Łukasz Borkowski, Adrian Łopatyński, Kamil Czajkowski, Piotr Olszowski, Alexander Monczka, Bartosz Adamczyk, Dominik Gierowski, Dominik Górski, Dawid Burkowski, Damian Skrzynecki, Adrian Bloch

Zawodnicy MKS : Paweł Kaśków, Kornel Kondratowski, Jackowski Kewin, Dominik Teresiak, Bartłomiej Kalita, Jakub Krawczyk, Arkadiusz Ossowski, Piotr Polaszek, Jakub Skrzynecki, Mateusz Madejski, Rafał Pawłowski, Miłosz Tiszbein