Zapraszamy na strony internetowe szkół:

Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku – KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku – KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ

gymnastOferta ZSSiO Gdańsk

Wszsystkie zajęcia odbywają się w godz 8:00 – 15:00. Klasa “0”realizuje program zgodnie z podstawą programową.
Ponadto oferta obejmuje 6 godz. zajęć sportowych:
Gimnastyka z elem. rytmiki i ćwiczeń korekcyjnych 4-5 godz/ tydz
Pływanie 1-2 godz/ tydz
J.angielski – 1 godz/ tydz
Liczba dzieci w klasie – do 25
Świetlica w godz. 7:00 – 17:30

Klasa “I” realizuje program zgodnie z podstawą programową.
J. angielski – 2 godz/ tydz
Oferta obejmuje również:
Gimnastyka – 9 godz/ tydz
Pływanie – 1 godz/ tydz
Liczba dzieci w klasie – do 20
Świetlica w godz. 7:00 – 17:30

Dodatkowo, uczniowie korzystają z bogato wyposażonej salki do zabaw “Radosna Szkoła” oraz mają do dyspozycji własne szafki.
Szkoła dysponuje własną kuchnią oraz przestronną stołówką.Wszystkie posiłki są świeże i smaczne.

young girl doing gymnasticsOferta MKS Gdańsk

Stowarzyszenie MKS Gdańsk jest prężnie rozwijającą się organizacją pozarządową, której celem jest upowszechnianie i promowanie sportów gimnastycznych, wdrażanie do zdrowego i aktywnego stylu życia oraz szkolenie sportowe młodych talentów.

Naszym wychowankom zapewniamy profesjonalne szkolenie sportowe skoordynowane z nauką w szkole, zgrupowania ogólnorozwojowe oraz specjalistyczne, udział w rywalizacji sportowej na poziomie lokalnym oraz ogólnopolskim.

Treningi prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy gimnastyki sportowej i artystycznej.

W klasach gimnastycznych szkolenie prowadzi dwóch trenerów (podział na chłopców i dziewczynki).

Już w klasach “0” i “I” organizujemy zawody gimnastyczne, obozy dochodzeniowe oraz obozy wyjazdowe.

Ponadto, wychowankowie MKS Gdańsk są systematycznie zapraszani na różne imprezy masowe, gdzie mogą zaprezentować swoje umiejętności promując tym samym piękno sportów gimnastycznych.