Zimowe ferie w mieście z MKS Gdańsk!


Klub MKS Gdańsk organizuje w tym roku ferie dla dzieci. Również Twoja pociecha może spędzić czas aktywnie na sali gimnastycznej wśród rówieśników. Ferie zostały podzielone na dwa turnusy: od 11 do 15 i od 18 do 22 lutego 2013 roku. Zapisy trwają do 20 stycznia. Nie zwlekaj!

W codziennym harmonogramie zaplanowane zostały zajęcia sportowe m.in. gimnastyka, tenis stołowy, pływanie, gry i zabawy ruchowe. Dodatkowo dzieci będą miały okazję zjeść pyszne posiłki. Nie zabraknie także wielu atrakcji takich jak wycieczka do Eduparku czy do kina oraz konkursy z nagrodami. Państwa pociechy będą pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Zapisy trwają do 20 stycznia. Koszt ferii (turnus) – 250 złotych. Liczy się kolejność zgłoszeń! Poniżej znajduje się formularz kontaktowy.

(Oferta jest skierowana wyłącznie dla uczniów ZSSiO oraz  członków MKS Gdańsk – w tym również uczestników zajęć dla dzieci prowadzonych przez MKS Gdańsk).

OFERTA – FERIE Z MKS GDAŃSK W FORMACIE PDF – KLIKNIJ BY POBRAĆ

FORMULARZ KONTAKTOWY – FERIE Z MKS GDAŃSK