Zapraszamy na Zimowe Półkolonie Sportowe z MKS Gdańsk


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Sportowych Półkoloniach Zimowych z MKS Gdańsk! Pierwszy turnus odbędzie się w dniach od 21 do 24 stycznia 2014, natomiast drugi potrwa od 27 do 31 stycznia 2014.

Oferta klubu MKS Gdańsk jest bardzo bogata. Dla Państwa pociech zostanie zapewniona specjalistyczna opieka w godzinach 7:30 – 16:30. W ofercie znajdują się pyszne obiady, drugie śniadanie lub podwieczorek, seanse filmowe w kinie Helios, wycieczki do Edu Parku, Akwarium w Gdyni, zajęcia na pływalni, różnorodne zajęcia sportowe, gry konkursy i wiele wiele innych.

Ceny i terminy zajęć znajdą Państwo na poniższym plakacie oraz w regulaminie, który można pobrać z linku pod obrazem. Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia 2014. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KLIKNIJ ABY POBRAĆ REGULAMIN

plakat