Sport, pasja, nauka – MKS Gdańsk


MKS Gdańsk zaprasza do wzięcia udziału w naborze do klas sportowych ZSSiO na rok szkolny 2013/ 2014! Rozpoczynamy nabór do klasy “0” oraz klasy “I” o profilu: Gimnastyka Sportowa Kobiet, Gimnastyka Sportowa Mężczyzn, Gimnastyka Ogólnorozwojowa.

Klub sportowy MKS Gdańsk przy współpracy z ZSSiO zapewnia kompleksową opiekę dla dzieci w ciągu całego etapu kształcenia. Wieloletnie doświadczenie obu placówek w pracy z dziećmi, pozwala umiejętnie połączyć naukę w szkole z rozwijaniem zainteresowań sportowych.

Oferta MKS Gdańsk

Stowarzyszenie MKS Gdańsk jest prężnie rozwijającą się organizacją pozarządową, której celem jest upowszechnianie gimnastyki sportowej, wdrażanie do zdrowego i aktywnego stylu życia oraz szkolenie sportowe młodych talentów. Naszym wychowankom zapewniamy profesjonalne szkolenie sportowe skoordynowane z nauką w szkole, zgrupowania ogólnorozwojowe oraz specjalistyczne, udział w rywalizacji sportowej na poziomie lokalnym oraz ogólnopolskim. Treningi prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy gimnastyki sportowej. W klasie gimnastycznej szkolenie prowadzi dwóch trenerów (podział na chłopców i dziewczynki). Już w klasach “0” i “I” organizujemy zawody gimnastyczne, obozy dochodzeniowe oraz obozy wyjazdowe. Ponadto, wychowankowie MKS Gdańsk są systematycznie zapraszani na różne imprezy masowe, gdzie mogą zaprezentować swoje umiejętności promując tym samym gimnastykę sportową.

Oferta ZSSiO Gdańsk:
Wszystkie zajęcia odbywają się w godz 8:00 – 15:00.  Klasa “0” realizuje program zgodnie z podstawą programową. Oferta obejmuje również:
Gimnastyka – 5 godz/ tydz
Pływanie – 1 godz/ tydz
Rytmika – 1 godz/ tydz
J. angielski – 1 godz/ tydz
Liczba dzieci w klasie – do 25
Świetlica w godz. 7:00 – 17:30
Klasa “I” realizuje program zgodnie z podstawą programową.
J. angielski – 2 godz/ tydz
Oferta obejmuje również:
Gimnastyka – 9 godz/ tydz
Pływanie – 1 godz/ tydz
Liczba dzieci w klasie – do 20
Świetlica w godz. 7:00 – 17:30

Dodatkowo, uczniowie korzystają z bogato wyposażonej salki do zabaw “Radosna Szkoła” oraz mają do dyspozycji własne
szafki. Szkoła dysponuje własną kuchnią oraz przestronną stołówką. Wszystkie posiłki są świeże i smaczne.

OFERTA PDF