Kalendarz Imprez – GSM


KALENDARZ NA ROK 2016

NAZWA IMPREZY KLASA MIEJSCE DATA
Turniej międzynarodowy junior Ryga 11-14.02.2016r.
       
Obóz dochodzeniowy Mł, III Olimpijczyk 15-20.02.2016r.
       
Obóz dochodzeniowy Mł, III ZSSiO 20-27.02.2016r.
       
Konsultacje szkoleniowe junior Nysa 4-5.03.2016r.
       
Start kontrolny                               junior Bydgoszcz 17-20.03.2016r.
       
Obóz specjalistyczny I,II,III Bydgoszcz 18-25.03.2016r.
       
Turniej międzynarodowy        junior Berlin 7-10.04.2016r.
       
Start kontrolny /PP I/                     junior, senior Szczecin/Nysa 13-16.04.2016r.
       
Sprawdzian wewnętrzny w grupach junior, senior Gdańsk 9.04.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach junior, senior Gdańsk 23.04.2016r.
IMP /PP II/ junior, senior Zabrze 28.04-01.05.2016r.
       
Mecz Pol,Czech,Niemcy,Austr junior Klagenfurt 06-08.05.2016r.
       
Mistrzostwa Europy junior Berno 22-29.05.2016r.
       
Turniej międzynarodowy        junior Nysa 27-29.05.2016r.
       
Zawody klasyfikacyjne do OOM III , II Gdańsk 14.04.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach III , II Gdańsk 21.05.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach III, II Gdańsk 28.05.2016r.
Eliminacje do OOM III , II Nysa 03-05.06.2016r.
       
Zawody klasyfikacyjne do MMM Mł. Gdańsk  
Sprawdzian wewnętrzny w grupach Mł. Gdańsk  
Sprawdzian wewnętrzny w grupach Mł. Gdańsk  
MMM Mł. Szczecin/Gdańsk 06.2015r.
       
Sprawdzian wewnętrzny w grupach III , II Gdańsk 04.06.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach III , II Gdańsk 11.06.2016r.
Zawody kontrolne III, II Gdańsk 18.06.2016r.
OOM III , II Olsztyn 24-26.06.2016r.
       
Zgrupowanie UEG II Tirrenia 26.06-06.07.2016r.
       
Obóz ogólnorozwojowy SMS, II Giżycko 25.07-04.08.2016r.
Obóz ogólnorozwojowy Mł. , III Dębrzyno / Serwy 01-11.08.2016r.
Obóz ogólnorozwojowy kadra Murzasichle 01-13.08.2016r.
Obóz specjalistyczny kadra Nysa/Bydg. 15-31.08.2016r.
Obóz dochodzeniowy Mł, III, II,I Gdańsk 15-31.08.2016r.
       
Start kontrolny /PP III/ junior, senior Kraków 30.09-02.10.2016r.
       
Turniej międzynarodowy junior Cottbus 23-25.09.2016r.
       
Turniej Leszka Blanika III , II Radlin 01.10.1016r.
       
Sprawdzian wewnętrzny w grupach Mł. Gdańsk 01.10.2016r.
Mała Olimpiada 2016 Mł. Nysa 07-09.10.2016r.
       
Turniej międzynarodowy junior Praga 21-23.10.2016r.
       
Nadzieje Olimpijskie junior Liberec 4-6.11.2016r.
       
Zawody klasyfikacyjne do drużyn III , II, I , M Gdańsk 22.10.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach III , II, I , M Gdańsk 29.10.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach III , II, I , M Gdańsk 05.11.2016r.
DMP /PP IV/ III , II , I , M Bydgoszcz 11-13.11.2016r.
       
Barbórka Cup junior Zabrze 2-4.12.2016r.
       
Turniej Mikołajki 2016 Mł. III Łódź 2-4.12.2016r.
       
Obóz ogólnorozwojowy SMS Białka Tatrz. 14-22.12.2016r.
       
Zakończenie sezonu 2016               Mł. , III , II Gdańsk 12.2016