Zimowe Półkolonie Sportowe za nami


Kolejne Zimowe Półkolonie Sportowe z MKS Gdańsk dobiegły końca. Przez całe dwa tygodnie gościliśmy na obiektach ZSSiO w Gdańsku fantastyczne dzieci pełne energii, humoru i szalonych pomysłów.

Program Zimowych Półkolonii Sportowych 2015 był jak zwykle napięty. Standardowo odwiedziliśmy kino Helios, gdzie porwał nas świat czarno-białych nielotów (Pingwiny z Madagaskaru).

W tym roku, częścią naszych półkolonii był również Smart Lab i dwa ciekawe tematy pokazów chemiczno-fizycznych – „Ogniste pokazy sceniczne” oraz „Potęga elektryczności” zrobiły prawdziwą furorę.

Nie brakowało aktywnych form spędzania czasu. Codziennie korzystaliśmy ze szkolnego basenu i sali gimnastycznej. Trudno było „wygonić” dzieci z wody. Nurkowanie, skoki i inne atrakcje wodne sprawiały wszystkim mnóstwo radości.

Naszej ekipy nie mogło również zabraknąć podczas Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112. Podczas wydarzenia dzieci mogły porozmawiać z dyspozytorami numeru alarmowego oraz dowiedzieć się jak wygląda ich praca. Niektórzy udzielili nawet pierwszych telewizyjnych wywiadów!

I choć przez całe ferie śniegu było niewiele i tak daliśmy radę, by choć troszeczkę pozjeżdżać na cienkiej warstwie białego puchu.

W imieniu całej kadry serdecznie dziękujemy za wszystkie miłe słowa uznania dla naszej pracy.

GALERIA Z ZPS – KLIKNIJ BY OTWORZYĆ