Zgrupowanie w Nysie


W dniach od 28.08 do 06.09 odbył się obóz przygotowawczy w Nysie. Zawodnicy MKS Gdańsk szlifowali formę przed zbliżającymi się Turniejami Międzynarodowymi oraz Drużynowymi Mistrzostwami Polski. 

Podczas zgrupowania zwróciliśmy uwagę na doskonalenie nowych elementów, które chcielibyśmy włożyć do układów dowolnych oraz układów kl. III i II programu klasyfikacyjnego PZG. Koncentrowaliśmy się również na przygotowaniu prawidłowej sylwetki gimnastycznej, która po przerwie wakacyjnej nie była idealna. Dużo czasu poświęciliśmy na kształtowanie cech motorycznych siła, gibkość szybkość, wytrzymałość. Zawodnicy mogli również odpocząć i zrelaksować się na wycieczce do Czech – Dolni Morava „Ścieżka w chmurach” na której zjeżdżali na torze bobslejowym oraz podziwiali piękne górskie widoki. Program obozu został w pełni zrealizowany.

FullSizeRender IMG_2371 IMG_2380 IMG_2381