Zawody Mikołajkowe 13. grudnia – ZMIANA W HARMONOGRAMIE ZAWODÓW


Już niebawem, wszystkich nas odwiedzi Mikołaj w swojej sportowej odsłonie.  Po raz kolejny MKS Gdańsk organizuje Zawody Mikołajkowe, które w tym roku odbędą się 13. grudnia w sali gimnastycznej ZSSiO w Gdańsku. W zawodach wezmą udział dzieci z zajęć popołudniowych, a część naszych zawodników zaprezentuje swoje umiejętności podczas pokazów gimnastycznych.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami i wsparcie nas swoją obecnością podczas tegorocznego, mikołajowego święta.

Ramowy harmonogram zawodów:

10:40 – 10:45 – Otwarcie zawodów

10:45 – 13:15 – Zawody dzieci 3-4 lata oraz 5-6 lat

13:15 – 14:30 – Zawody dzieci 7 lat i więcej

14:30 – Uroczyste zakończenie zawodów

Zawody odbędą się w dużej sali gimnastycznej w ZSSiO w Gdańsku

Loteria Fantowa

Podczas zawodów i pokazów odbędzie się Loteria Fantowa. Do dnia 6.12.2014 r. możecie Państwo dostarczać do trenerów zbędne zabawki, książeczki, nietrafione prezenty, niepotrzebne przedmioty np. ramki na zdjęcia i inne. Wszystkie zebrane przedmioty zostaną przekazane na loterię fantową z której dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego do naszego klubu.

Kiermasz Świąteczny

Podczas Kiermaszu sprzedawane będą ozdoby świąteczne oraz słodkie wypieki domowe. Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do kiermaszu i przygotowanie własnoręcznie wypieku. Wszystkie zyski ze sprzedaży kiermaszowej zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla naszego Klubu.

Wszystkie wypieki prosimy dostarczyć do P. Halinki 13.12.2014 r. do godz. 8:00 w ZSSiO.

Pliki do pobrania:

ZAWODY MIKOŁAJKOWE – INFORMACJE (PDF)

ZAWODY MIKOŁAJKOWE – PLAKAT (PDF)