Zawody Międzyklubowe MKS Gdańsk i UKS AS Olimpijczyk


W środę 10 czerwca w sali gimnastycznej klubu UKS AS Olimpijczyk odbyły się po raz pierwszy w historii Zawody Międzyklubowe w Gimnastyce Sportowej Kobiet. W zawodach wzięły udział 4 zawodniczki MKS Gdańsk oraz 11 z UKS AS Olimpijczyk.
Dziewczęta rywalizowały w klasie młodzieżowej oraz klasie III Polskiego Związku Gimnastycznego w trzyosobowych zastępach. Wszystkie nasze dziewczęta wystartowały „na medal” czego im serdecznie gratulujemy! Serdeczne podziękowania należą się również rodzicom, którzy mocno dopingowali podczas sportowych zmagań wszystkie zawodniczki. Z trybun, kciuki trzymała jeszcze jedna zawodniczka MKS Gdańsk – Kornelia Kosiedowska, która nie wystartowała w zawodach z powodu kontuzji.

Zastęp I: Maria Lach – 1 miejsce
Zastęp II: Amelia Świerczyńska – 2 miejsce
Zastęp III: Weronika Herstowska – 2 miejsce
Zastęp IV: Nadzieja Sawicka – 3 miejsce
IMG_4285 IMG_4286 (1)