Zapraszamy na Zimowe Półkolonie Sportowe 2017!


To już kolejny rok z Zimowymi Półkoloniami Sportowymi MKS Gdańsk. Przygotowaliśmy dla Państwa pociech znakomitą ofertę! Czekamy na zgłoszenia do 6 stycznia. Ilość miejsc ograniczona!

Zimowe Półkolonie Sportowej pojawiły się w naszej ofercie w 2012 roku i z roku na rok cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerskiej i znakomitym doborze atrakcji dzieci nie mają czasu na nudę.

W tym roku na uczestników czekają m.in. codzienne zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, ścianka wspinaczkowa, seans filmowy w kinie czy dzień narciarski na nowoczesnym sztucznym stoku Ski Mondo. Zapewniamy dzieciom opiekę w godzinach 7:30 do 16:30.

KLIKNIJ BY POBRAĆ REGULAMIN

KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

W ofercie są dostępne dwa turnusy:

I TURNUS od 16 do 20 stycznia

II TURNUS od 23 do 27 stycznia

Oferta cenowa:

Członkowie MKS Gdańsk z ZSSiO:

1 tydzień 350 złotych

2 tygodnie 600 złotych

Członkowie MKS Gdańsk lub uczniowie ZSSiO:

1 tydzień 400 złotych

2 tygodnie 700 złotych

Oferta standardowa:

1 tydzień 450 złotych

2 tygodnie 800 złotych

ulotka ferie.cdr ulotka ferie.cdr