Zapraszamy na święto klubu MKS Gdańsk!


7 grudnia 2013 r w ZSSiO przy ul. Subisława 22 odbędzie się wielkie wydarzenie sportowe. Klub gimnastyczny MKS Gdańsk będzie obchodził swoje święto. Na ten dzień zaplanowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji i niespodzianek.

Już od samego rana zawodniczki i zawodnicy klas 0-3 będą prezentować swoje umiejętności gimnastyczne przed publicznością (duża sala gimnastyczna ZSSiO na I piętrze). Klasa 1b wykona specjalny pokaz, natomiast dziewczęta klas 2b i 3b wezmą udział w Zawodach Mikołajkowych. Od godz. 11:00 udział w zawodach wezmą dzieci uczęszczające na następujące zajęcia gimnastyczne w naszym klubie: Wyginam śmiało ciało, Mały Mistrz, Zwinne Smyki, Roztańczone Gwiazdki.

Podczas trwania zawodów i pokazów gimnastycznych, na I piętrze ZSSiO odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych oraz loteria fantowa. Wszystkie ozdoby świąteczne zostały wykonane własnoręcznie przez zawodniczki i zawodników naszego klubu podczas warsztatów plastyczno-technicznych zorganizowanych przez trenerkę Panią Halinę Golasz. Całkowity dochód ze sprzedaży ozdób oraz z loterii fantowej zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego, niezbędnego do realizacji zajęć gimnastycznych w naszym klubie.

Punktem kulminacyjnym całego dnia będzie Zakończenie Sezonu Sportowego. Podczas uroczystości trenerzy przedstawią osiągnięcia swoich zawodników i zawodniczek, a najlepsi z nich zostaną uhonorowani nagrodą Prezesa Klubu MKS Gdańsk.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do wspólnego świętowania!
plakat

plakat