Wyróżnienia podczas Gdańskiej Gali Sportu Szkolnego i Młodzieżowego


W Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku 6. października odbyła się Gdańska Gala Sportu Szkolnego i Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych za sportowe osiągnięcia byli zawodnicy oraz trenerzy naszego klubu.Do gdańskiej AWFiS prócz wspaniałych młodych sportowców i ich trenerów przybyli radni miasta oraz członkowie Gdańskiej Rady Sportu reprezentowanej przez profesora Wojciecha Przybylskiego. Nie zabrakło także prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza, który osobiście wręczał nagrody wszystkim laureatom.

Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się reprezentanci MKS Gdańsk:
  • Patryk Stencel
  • Piotr Olszowski
  • Dominik Gierowski
  • Dominik Górski
  • Dominik Teresiak
  • Mateusz Madejski
  • Daniel Siwiński
  • Jan Wysocki

Prezydent Paweł Adamowicz wyróżnił take 45 najlepszych trenerów w Gdańsku, a wśród nich znaleźli się szkoleniowcy MKS Czesław Słodkowski i Andrzej Kaśków.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz trenerom i życzymy im dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji!
fot. www.awf.gda.pl
gala