Udane debiuty w skokach na ścieżce pod Wawelem


W dniach 18-19 kwietnia w Krakowie odbył się międzynarodowy Turniej pod Wawelem w akrobatyce, skokach na ścieżce i na trampolinie. Świetne wyniki w debiucie osiągnęły reprezentantki naszego klubu!

Zawodniczki MKS Gdańsk wystartowały w dwóch grupach wiekowych. W klasie III bardzo dobre 10. miejsce zajęła Natalia Filowiat. Tuż za nią, bo na 12. miejscu uplasowała się Weronika Walewska. Zawodniczki wykonały łącznie dwa układy skoków. W tej kategorii zwyciężyła Sandra Mendersa z klubu Pałac Młodzieży Katowice.

W klasie II miejsce 9. zajęła Natalia Mosakowska natomiast na miejscu 11. uplasowała się Zuzanna Tomczyk. Zwyciężczynią została Anna Miroshnikova z Ukrainy.

„To były pierwsze tak ważne dla nas zawody w tej dyscyplinie. Jak na debiut uważam, że możemy być w stu procentach zadowolone. Ten bardzo dobry wynik daje nam motywacje do dalszej pracy. W czerwcu czekają nas Mistrzostwa Polski w Rzeszowie i mamy nadzieje na finały” – skomentowała start trener Agnieszka Supińska.

IMG_1150