Świetny start w Radlinie zawodników MKS Gdańsk


W dniu 7 października w Radlinie odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Leszka Blanika. Zawodnicy MKS Gdańsk mogą zaliczyć start na Śląsku do bardzo udanych.

Turniej w Radlinie stał na bardzo dobrym poziomie. Świadczy o tym wyrównana walka o zwycięstwo w wieloboju. Pierwsze dwa miejsca przypadły reprezentantom naszego klubu. Złoto z wynikiem 65,567 punktu zdobył Jan Gniedziejko. Tuż za nim na miejscu drugim uplasował się Szymon Wilde z łączną notą 65,516 punktu. Miejsce trzecie zajął Kacper Wierzba z KG Radlin. MKS Gdańsk reprezentował także Jakub Pawłowski, który zajął 8. miejsce.

Jak co roku został rozegrany finał skoku, czyli koronnej konkurencji mistrza olimpijskiego Leszka Blanika. Zwycięzcą ponownie okazał się Jan Gniedziejko. Tuż za podium, na 4. miejscu znalazł się Jakub Pawłowski. Na miejscu 6. uplasował się Szymon Wilde.

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Sportowego mogli uczestniczyć w Turnieju dzięki wsparciu Biura Prezydenta ds Sportu, w ramach dofinansowania „Kompleksowe szkolenie Gdańskich gimnastyków”.
bdr

bdr

IMG_20171007_140939 IMG_20171007_141149 IMG_20171007_141743

bty

bty