Sportowe Pokolenia Gdańszczan z MKS Gdańsk


SportowePokolenieGdanszczan2014 - 14
W sobotę 20 września na Targu Węglowym odbyła się pierwsza edycja festynu „Sportowe Pokolenia Gdańszczan”, podczas którego swoje umiejętności zaprezentowali również zawodnicy MKS Gdańsk. Podopieczni Czesława Słodkowskiego oraz Damiana Laskowskiego w ten piękny słoneczny dzień poprzez pokaz swoich umiejętności zachęcali uczestników festynu do spróbowania własnych sił w gimnastyce.
Kolejka do akrobatycznych ewolucji z P. Damianem była długa, a w niej dzieciaki już od 3 roku życia!
Chętnych do pokonania toru przeszkód nie brakowało, a co odważniejsi wykonywali również salto!
Szeroka oferta zajęć gimnastycznych klubu MKS Gdańsk przyciągała wielu zainteresowanych. O zajęcia pytali zarówno dorośli jak i dzieci, a co najważniejsze każdy z nich mógł znaleźć coś dla siebie (sprawdź naszą ofertę). Zainteresowanie Naszym stoiskiem wykazał sam Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz. Podczas festynu odwiedził Nas również zaprzyjaźniony z klubem złoty medalista olimpijski Leszek Blanik.
Zapraszamy do obejrzenia relacji foto z festynu:

[Galleries 4 not found]