Skimboarding, quady i festiwal kolorów – czyli Sportowe Wakacje z MKS Gdańsk 2015!


W dniach 30.07 – 09.08.2015 r odbył się kolejny obóz sportowo-rekreacyjny organizowany przez MKS Gdańsk. Po raz kolejny odwiedziliśmy urokliwe Ostrowo, które ugościło nas piękną słoneczną pogodą.

Każdy dzień był przepełniony atrakcjami więc nie było czasu na nudę. Zawitaliśmy m.in. w Tarzan Parku we Władysławowie gdzie jak na gimnastyków przystało „szpagatami” pokonywaliśmy najtrudniejsze trasy, a dzięki wspaniałej pogodzie treningi na plaży zostały wpisane w codzienny grafik. Każdy uczestnik przeszedł kurs „strzelectwa” i rzutów do celu. Do dyspozycji mieliśmy łuki, paintball oraz quady, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mnóstwo zabawy i uśmiechu mieliśmy podczas skimboarding-u. Niesamowita frajda dla dużych i małych obozowiczów. Tradycyjne odkrywaliśmy talenty podczas obozowego „Talent Show”, rozegraliśmy turniej piłki nożnej a także bitwę na balony wodne. Nie obyło się również bez obozowego chrztu bogatego w różne ciekawe atrakcje. Były ślizgi na „klacie” oraz festiwal kolorów. W blasku słońca mieniły się kolory proszku holi, a wszyscy obozowicze wyglądali niczym postaci z Avatar.

Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. Obóz ogólnorozwojowy dobiegł końca i wkrótce wszyscy wrócą na salę i gimnastyczne przyrządy, aby szykować formę do następnego sezonu. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto ze SW Ostrowo 2015!

[Galleries 14 not found]