Ruszyły zapisy na obóz sportowy w Serwach


Od dziś można dokonać zapisów na obóz sportowy organizowany przez klub MKS Gdańsk. Zgrupowanie odbędzie się w Serwach w dniach 30.07 – 08.08.2013.

Oferta jest skierowana dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. W obozie mogą wziąć udział nie tylko członkowie klubu, ale także uczniowie Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku.

Obóz sportowy został zaplanowany w przepięknej i malowniczej miejscowości Serwy, otoczonej Puszczą Augustowską oraz Pojezierzem Augustowskim. Dogodne warunki mieszkalne zapewni hotel Albatros, na terenie którego znajdują się boiska sportowe, siłownia, kąpielisko, rowery wodne czy kajaki. Sam hotel znajduje się w „strefie ciszy”, dzięki czemu Serwy są idealnym miejscem dla odpoczynku.

W programie obozu znajdą się zajęcia sportowe, rejs gondolami, wycieczka krajoznawcza, oknisko, dyskoteki czy wyjazd do aquaparku w Druskiennikach na Litwie!

Zapisy trwają do dnia 26. kwietnia. Formularz zgłoszeń znajduje się pod poniższym linkiem:

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 340 złotych do dnia 26. kwietnia. Całkowity koszt obozu – 1340 złotych.

OFERTA

REGULAMIN OFERTY