Popołudniowe zajęcia gimnastyczne startują 15. września!


Od 15. września klub MKS Gdańsk rozpoczyna sezon zajęć popołudniowych dla dzieci! Wyspecjalizowana kadra dydaktyczna przygotowała bogatą ofertę!

Dzieci od 15. września będą mogły wziąć udział w szerokiej gamie zajęć dopasowanej do wieku i umiejętności oraz upodobań gimnastycznych. W ofercie znalazła się gimnastyka sportowa dziewcząt i chłopców, gimnastyka artystyczna dziewcząt oraz gimnastyka dla wszystkich, gdzie mogą zarówno ćwiczyć osoby od trzeciego, do sto trzeciego roku życia!

Prócz znanych już uczestnikom lokalizacji (Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku) nasz klub rusza z zajęciami  w Szkole Podstawowej nr 8 w Sopocie! Większość zajęć zostanie uruchomiona już od poniedziałku, na niektóre zajęcia zbieramy jeszcze chętnych.

Dzięki naszej świetnej kadrze dydaktycznej w ubiegłym roku aktywny udział w zajęciach brało ponad 300 dzieci! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przybycia na zajęcia próbne!

970897_538558002869141_1011644043_n