Paweł Kaśków ze złotym medalem Tiger Cup 2014


W dniach 7-8 marca w Rydze (Łotwa) odbył się międzynarodowy turniej juniorów Tiger Cup 2014. Złoty medal w ćwiczeniach na koniu z łękami zdobył reprezentant MKS Gdańsk – Paweł Kaśków.

Zawody w Rydze stały na bardzo wysokim poziomie. W rywalizacji wzięli udział gimnastycy z takich krajów jak Rosja, Białoruś, Litwa, Łotwa, Gruzja, Armenia czy Izrael. Polskę reprezentował zawodnik MKS Gdańsk – Paweł Kaśków.

W klasyfikacji wieloboju Paweł zakończył zawody z wynikiem 73,450 punktu, co dało mu piątą pozycję. Najlepszy wynik młody gimnastyk z Gdańska osiągnął w finale ćwiczeń na koniu z łękami, gdzie nie miał sobie równych i zainkasował złoty medal. Paweł zaprezentował także swoje umiejętności w finale ćwiczeń na poręczach, gdzie zajął 5. miejsce. Gratulujemy Pawłowi bardzo dobrych wyników na arenie międzynarodowej!

2014_03_ copy