Paweł Kaśków wywalczył trzy medale podczas Nadziei Olimpijskich!


Świetny start w czeskim Libercu zanotował Paweł Kaśków. Zawodnik klubu MKS Gdańsk w bardzo dobrym stylu wywalczył trzy miejsca na podium.

Początkiem dobrych zawodów dla naszego reprezentanta była walka w wieloboju. Tutaj Paweł zajął drugie miejsce i przegrał ze zwycięzcą Williamem Emard z Kanady tylko o jedną dziesiętną punktu! Start w wieloboju liczył się również do ogólnego wyniku drużynowego. Reprezentacja Polski w tej klasyfikacji zajęła 5. miejsce.

Drugi dzień zmagań w Libercu przyniósł kolejne sukcesy. Dzięki dobrej dyspozycji Paweł Kaśków zajął trzecie miejsce na koniu z łękami i trzecie miejsce na kółkach.

„Paweł na kolejnym turnieju międzynarodowym udowodnił, że może nawiązać równorzędną rywalizację z rówieśnikami w Europie i nie tylko. Piętnaście miesięcy pracy w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich zaczęło przynosić efekty” – skomentował start w Libercu prezes klubu MKS Gdańsk Adam Koperski.

IMG_1259