Ostatnie przymiarki do nowego sezonu w Bydgoszczy


W dniach 20.08 do 30.08 odbyło się w Bydgoszczy zgrupowanie specjalistyczne klubu MKS Gdańsk. Zawodnicy i zawodniczki trenowali na obiektach klubu Zawiszy.

Kadra naszego klubu od 20. sierpnia przebywała na zgrupowaniu w Bydgoszczy. Był to ostatni obóz przygotowawczy do nadchodzącego sezonu 2012/2013. Dwudziesto-trzy osobowa grupa trenowała pod okiem Haliny Golasz, Arkadiusza Filowiata i Andrzeja Kaśkowa.

„Warunki, które przygotowała nam Zawisza były świetne. Bardzo dobre zakwaterowanie, smaczne jedzenie. Na sali idealne możliwości treningowe. Wykorzystaliśmy ten obóz w pełni” – powiedziała trener Halina Golasz.

Kadra MKS Gdańsk na zgrupowaniu w Bydgoszczy

Kadra MKS Gdańsk trenowała dwa razy dziennie. Dodatkowo w niektóre dni w ramach trzecich zajęć organizowane były treningi na batucie oraz gry i zabawy ruchowe na sali. W ramach przygotowania ogólnorozwojowego zawodnicy pod okiem trenerów próbowali swoich sił w jeździe na rolkach i tenisie ziemnym.

Nie zabrakło także ciekawych atrakcji. Były spacery po przepięknej Bydgoszczy, wizyta w ZOO oraz w kinie, gdzie dzieci oglądały film Madagaskar 3.

„Zgrupowanie można uznać za bardzo udane. Prócz pracy na treningach świetnie bawiliśmy się i wykorzystywaliśmy czas na inne aktywności ogólnorozwojowe. Wielką frajdą było wyjście do kina i do ZOO” – dodaje trenerka.

Galeria Zdjęć ze zgrupowania w Bydgoszczy – KLIK