Obóz wakacyjny Łeba / Nowęcin


Szanowni Rodzice,

Zapraszamy do zapisów na obóz wakacyjny 2020 Łeba / Nowęcin organizowany przez klub MKS Gdańsk!
Przewidywana ilość miejsc – 30.

Jako Międzyszkolny Klub Sportowy Gdańsk od wielu lat organizujemy obozy gimnastyczne. Setki zadowolonych dzieci uczestniczyły w naszych zgrupowaniach. Zostaliśmy obdarzeni Państwa wieloletnim zaufaniem. Czujemy się wdzięczni, jak również zobowiązani wobec Państwa, dlatego stawiamy bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na pierwszym miejscu.

Ważne jest, abyśmy rzetelnie i wyczerpująco odpowiedzieli na pytanie o aktualnej sytuacji dotyczące naszego obozu w 2020 roku.

Jako organizator nie otrzymaliśmy odgórnych wytycznych mówiących o konieczności anulowania zgrupowań turystycznych w nadchodzącym sezonie letnim. Ośrodek z którym współpracujemy dokłada wszelkich starań, aby obozy odbyły się bezpiecznie.

Mamy nadzieję, że wszyscy skorzystamy z nadchodzącego słonecznego lata. Dzieci i młodzież zasłużyły na prawdziwy i wartościowy wypoczynek. 

JEŻELI WYPOCZYNEK ZOSTANIE ODWOŁANY?
W przypadku decyzji rządu, Kuratorium Oświaty lub Sanepidu o niemożności przeprowadzenia wypoczynku letniego 2020 z uwagi na pandemię koronawirusa, skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.
Uspokajamy jednak, że w przypadku odwołania wypoczynku Państwa środki finansowe będą zabezpieczone.

Zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji na naszej stronie www.mksgdansk.pl, na której znajdą Państwo szczegóły dotyczące obozu oraz link do zapisów.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

WYTYCZNE GIS – MZ – MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży (PDF) – KLIKNIJ BY PRZECZYTAĆ

Pozdrawiamy – Zarząd MKS Gdańsk