Obóz w Bydgoszczy ostatnią prostą przed EOOM


W dniach 1 do 10 maja na obiektach Zawiszy Bydgoszcz odbył się obóz szkoleniowy przygotowujący zawodników i zawodniczki do startu w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W zgrupowaniu wzięło udział 23. podopiecznych MKS Gdańsk.

Zgrupowanie w Bydgoszczy było ostatnim szlifem formy przed zbliżającymi się eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnicy i zawodniczki zrealizowali wszystkie założenia treningowe co jest bardzo dobrym prognostykiem na przyszłość.

Na obiektach Zawiszy przeprowadzony został także szereg sprawdzianów, które były towarzyskimi spotkaniami z zawodnikami i zawodniczkami tamtejszego klubu.

„W imieniu wszystkich trenerów mogę stwierdzić, że okres przygotowań w Bydgoszczy był bardzo udany. Nasi podopieczni pokazali jak bardzo są zaangażowani w pracę na sali, a to daje nam nadzieje na dobre wyniki podczas eliminacji. Jesteśmy dobrej myśli” – powiedział Czesław Słodkowski, jeden z trenerów pracujących podczas zgrupowania.

Klub MKS Gdańsk wystartuje w eliminacjach 24. maja – chłopcy staną do walki w Nysie, natomiast dziewczynki będą rywalizować w Zabrzu.

zgrupowanie