Obóz w Bydgoszczy dobrym prognostykiem przed sobotnimi eliminacjami


W dniach od 30. kwietnia do 8. maja w Bydgoszczy odbył się obóz przygotowawczy do Eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Forma naszych zawodników napawa optymizmem przed startem w Nysie.

Głównym celem obozu była nauka nowych elementów na poszczególnych przyrządach. Cel ułatwiła dostępność dołu z gąbkami i zawodnicy bez przeszkód mogli sprawdzić wiele wariantów technicznych wykonywanych ewolucji. Dodatkowo podczas zgrupowania przeprowadzony został szereg sprawdzianów.

„Dzięki sprawdzianom mogliśmy przeanalizować kompozycje układów i wprowadzić poprawki po niedawnej zmianie przepisów” – powiedział trener Czesław Słodkowski. „Doskonaliliśmy także technikę poszczególnych elementów wchodzących w skład układów” – dodał szkoleniowiec.

Prócz treningów na sali zawodnicy mieli czas na odnowę biologiczną, korzystali z sauny, solanek i masaży wirowych. Dodatkową formą rozrywki było wyjście do ZOO i do kina.

Już w najbliższą sobotę w Nysie odbędą się Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Tam zawodnicy MKS Gdańsk powalczą o kwalifikacje do finału, który również odbędzie się w hali klubu NTG Nysa.

Kadra trenerska:

Czesław Słodkowski , Damian Laskowski

Zawodnicy:

Daniel Siwiński , Paweł Wiszniewski , Jan Wysocki ,  Maksymilian Ciechański , Jeremi Lewandowski, Łukasz Paluszkiewicz, Jan Gniedziejko, Jakub Pawłowski, Filip Kujanek, Szymon Wilde, Antoni Pawliszak, Paweł Klimczuk , Patryk Wyszomirski

IMG_0543 IMG_0551 IMG_0555 IMG_0556 IMG_0559