Obóz na trampolinach w Zielonej Górze


W dniach od 28 stycznia do 3 lutego odbył się obóz gimnastyczny w Zielonej Górze. W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy trenerów Czesława Słodkowskiego i Damiana Laskowskiego.

Nasi podopieczni podczas tygodniowego zgrupowania szlifowali głównie umiejętności akrobatyczne. W świetnie wyposażonej hali klubu UKS „AS” Zielona Góra mieli do dyspozycji sześć pełnowymiarowych trampolin i ścieżki do skoków.

„Głównym celem obozu była nauka oraz doskonalenie poszczególnych elementów akrobatycznych. Świetnym ułatwieniem w podnoszeniu umiejętności były profesjonalne trampoliny, na których zawodnicy mieli większe możliwości w próbowaniu nowych skoków” – powiedział trener Czesław Słodkowski. ” Trenowaliśmy dwa razy dziennie, dzięki temu wiele się nauczyliśmy” – dodał.

Po ciężkich treningach zawodnicy mogli zrelaksować się w saunie i miejscowym aquaparku. Ciekawym doświadczeniem dla naszych chłopców było spotkanie z finalistami programu Mam Talent – członkami grupy AcroArt, którzy zaprezentowali swoje show, opowiedzieli o swojej profesji i umożliwili naszym zawodnikom spróbowanie swoich sił w skomplikowanych ćwiczeniach na obręczy.

Kadra trenerska:

Czesław Słodkowski , Damian Laskowski

Zawodnicy: Daniel Siwiński , Paweł Wiszniewski , Jan Wysocki , Oliwier Piotrowski , Maksymilian Ciechański , Jeremi Lewandowski, Łukasz Paluszkiewicz, Jan Gniedziejko, Jakub Pawłowski, Szymon Wilde, Antoni Pawliszak, Kacper Strojny, Stanisław Pawliszak

[Galleries 12 not found]