Obóz gimnastyczek w Olimpijczyku


Korzystając z dobrej formy zawodniczek, wakacje w klubie MKS Gdańsk rozpoczęliśmy obozem technicznym w gdańskiej szkole Olimpijczyk. Zgrupowanie odbyło się w dniach 24.06-1.07. 2017.

Uczestniczyły w nim dziewczynki szkoły podstawowej i gimnazjum, zakwalifikowane do kadry wojewódzkiej. Trenerkami zgrupowania były Marzena Miłańska, Halina Golasz i Magdalena Drożdż.

Obóz został przeprowadzony w celu nauki i doskonalenia nowych elementów. Nie zapomnieliśmy także o ćwiczeniach wytrzymałościowych i siłowych. Zgrupowanie zakończyło się sprawdzianem, w którym zawodniczki miały okazję zaprezentować elementy, na których skupiły się podczas tygodniowego pobytu w Olimpijczyku. Plan został zrealizowany w stu procentach. Wszyscy zdrowi i szczęśliwi wracamy do domu. Czas zacząć zasłużone wakacje!

IMG_3605