Nie czekaj, przyjdź ze swoim dzieckiem na zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej


18. września 2012 roku ruszył kolejny sezon zajęć grup dziecięcych. W tym roku dodatkowo powstała grupa dla dzieci starszych. Serdecznie zapraszamy na salę gimnastyczną! 

Nasz klub proponuje Państwu udział w zajęciach z gimnastyki ogólnorozwojowej oraz sportowej. W programie znajdą się m.in. ćwiczenia poprawiające ogólną sprawność fizyczną oraz kształtujące estetykę ruchu, gry i zabawy z elementami pomocnymi w niwelowaniu wad postawy i ukierunkowane ćwiczenia na przyrządach gimnastycznych.

Aktualnie zajęcia prowadzone są we wtorki i w czwartki w hali Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku:
17:00 – 18:00 – On a beautiful autumn weekend in 2013, I filmed 11 participants who did The 10- Day buy-detox.com Diet during the test trial period. dzieci rocznik 2006/2008 (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
18:10 – 19:10 – dzieci rocznik 2006/2008 (TRWAJĄ ZAPISY)
18:00 – 19:00 – dzieci rocznik 2005 i starsze (BRAK WOLNYCH MIEJSC)

Ze względu na duże zainteresowanie klub MKS Gdańsk rusza z kolejną turą zajęć dla dzieci, które odbywać się będą w poniedziałek i środę w nowoczesnej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących przy ul. Subisława.
17:00 – 18:00 – dzieci rocznik 2006/2008 (TRWAJĄ ZAPISY)
18:10 – 19:10 – dzieci rocznik 2005 i starsze (TRWAJĄ ZAPISY)

Zajęcia trwają pełną godzinę zegarową. Dzieci poprzez zabawę uczą się nowych nawyków ruchowych, poprawiają swoją sprawność fizyczną, gibkość, pracują nad prawidłową postawą. Wykwalifikowana kadra do każdych zajęć przygotowana jest wzorowo, tworzy niepowtarzalny układ ćwiczeń oraz wyjątkową atmosferę. Nie zwlekaj, daj szansę swojemu dziecku na prawidłowy i harmonijny rozwój fizyczny!

Zapraszamy również do oglądania fotorelacji z wrześniowych zajęć – KLIK