MKS Gdańsk zaprasza na zajęcia gimnastyki ogólnorozwojowej i sportowej!


Już 18. września 2012 roku rusza kolejny sezon zajęć dla dzieci z MKS Gdańsk. Zapraszamy Państwa z synem/córką na salę gimnastyczną nr 1 w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku!

Nasz klub proponuje Państwu udział w zajęciach z gimnastyki ogólnorozwojowej oraz sportowej. W programie znajdą się m.in. ćwiczenia poprawiające ogólną sprawność fizyczną oraz kształtujące estetykę ruchu, gry i zabawy z elementami pomocnymi w niwelowaniu wad postawy i ukierunkowane ćwiczenia na przyrządach gimnastycznych.

Pierwsze zajęcia odbędą się 18. września (wtorek) i 20. września (czwartek) o godzinie 17:00 lub 18:00, na których zostanie ogłoszony szczegółowy plan zajęć na sezon 2012/2013. Już wkrótce więcej informacji w zakładce „Zajęcia dla dzieci”.

Serdecznie zapraszamy!