MKS Gdańsk rusza z nowymi zajęciami "gimnastyki dla wszystkich"!


Już w środę 2 października MKS Gdańsk rozszerzy swoją ofertę zajęć gimnastycznych. Zwinne Smyki, Aktywna Rodzina i Najlepsi z Najlepszych – tak nazywają się nowe grupy, w których można rozpocząć swoją przygodę z gimnastyką z MKS.

Zajęcia dla Zwinnych Smyków są już aktywne i odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. Pierwsze zajęcia Najlepszych z Najlepszych odbędą się w środę 2 października natomiast spotkanie Aktywnej Rodziny po raz pierwszy odbędzie się w poniedziałek 7 października. Poniżej szczegóły naszych nowych projektów.

„Zwinne Smyki”

Prowadzący: Adrian Durka

Czas: 45 min

Godz: 17:10 chłopcy i dziewczynki w wieku 3 – 4 lat (gimnastyka dla wszystkich);

Dni tygodnia: poniedziałek, środa, piątek

Miejsce ćwiczeń: Salka Baby Gym (Radosna Szkoła – poziom „+1”)

Zapisy na zajęcia i opłata członkowska: Damian Laskowski

293a99b1eef0a6ba6977495c2e794993_w480„Zwinne Smyki” to zajęcia dla super zwinnych, mega ruchliwych, wszędobylskich i pełnych energii małych pociech. Nasi instruktorzy zabiorą Twoje dziecko w niesamowitą podróż do krainy sportu. Fantastyczne zabawy ruchowe oraz atrakcyjny kolorowy sprzęt to tylko część naszych atrakcji.

Zajęcia prowadzone są w formie zabawowej i skierowane są do pełnych energii małych pociech. Na zajęciach dzieci poznają szereg niesamowitych gier i zabaw ruchowych, będą pokonywały różnorodne tory przeszkód angażując wszystkie partie mięśniowe oraz zmysły. Instruktorzy będą prowadzić zajęcia wplatając podstawowe ćwiczenia i elementy gimnastyczne mające na celu wszechstronny i harmonijny rozwój młodego człowieka np.: ćwiczenia równoważne, skocznościowe, gibkościowe, zwinnościowe, kompensacyjne.

Zapraszamy wszystkich chętnych do poznawania i zagłębiania się w tajniki gimnastyki sportowej i gimnastyki dla wszystkich. Ruch i zabawa daje dzieciom wiele radości i w dużym stopniu wspomaga rozwój intelektualny dziecka.

„Aktywna Rodzina”

Prowadzący: Anna Sztetner

Czas: 45 min

Godz: 17:10 rodzic + dziecko w wieku 1 – 4 lata (gimnastyka dla wszystkich);

Dni tygodnia: poniedziałek, środa

Miejsce ćwiczeń: Salka Baby Gym (Radosna Szkoła – poziom „+1”)

Zapisy na zajęcia i opłata członkowska: Anna Sztetner

Barwny świat przygód, wrażeń i świetnej zabawy. Tunele, zjeżdżalnie, kolorowe atrakcje, sprawią że Twoje dziecko zużyje nadmiar energii, a odpowiedni dobór ćwiczeń i zadań ruchowych  zapewni im harmonijny i wszechstronny rozwój.

Aktywna Rodzina, są to zajęcia przeznaczone dla najmłodszych milusińskich. Dziecko najchętniej poznaje świat przez zabawę, wtedy też najwięcej się uczy. Zabierz swoje dziecko do krainy sportu. Na naszych zajęciach aktywnie spędzisz czas ze swoją pociechą przeżywając wspólnie niezapomniane chwile.

Głównym celem programu autorskiego „Aktywna Rodzina” jest umożliwienie rodzicom i ich dzieciom budowanie więzi emocjonalnych, poczucia bezpieczeństwa oraz wzajemnego zaufania w oparciu o aktywność ruchową.

„Najlepsi z Najlepszych”

Prowadzący: Alicja Marczuk

Czas: 60 min

Przedział wiekowy: osoby dorosłe (18 +)

Godz: 17:00; 18:10  (gimnastyka dla wszystkich)

Dni tygodnia: poniedziałek, środa

Miejsce ćwiczeń: Sala gimnastyki dla wszystkich (sala judo – poziom „-1”)

Zapisy na zajęcia i opłata członkowska: Alicja Marczuk

„Najlepsi z Najlepszych” to  typowe zajęcia „Gimnastyki dla wszystkich”. Zapraszamy wszystkich chętnych (18+), którzy chcą rozpocząć systematyczne zajęcia z myślą o swoim zdrowiu i doskonałym samopoczuciu.

Program zajęć obejmuje ćwiczenia z zakresu gimnastyki podstawowej oraz rożne elementy sportów gimnastycznych. Ideą zajęć jest integracja, dobra zabawa, dbałość o zdrowie i sprawność fizyczną w każdym wieku.

Podczas zajęć będziemy się wzmacniać, rozciągać, popracujemy nad koordynacją i równowagą. Pokażemy Wam jak ćwiczyć, aby nie nabawić się kontuzji. Zajęcia w zależności od tematu zajęć będą miały różny charakter: ćwiczenia indywidualne, w grupach, z przyborami lub bez oraz na przyrządach.

Przyjdź i poznaj różnorodność ćwiczeń gimnastycznych, dzięki którym zadbasz o dobrą kondycję swojego ciała i duszy. Zapraszamy!