Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w gimnastyce już 7 czerwca


7 czerwca 2014 r w ZSSiO przy ul. Subisława 22 odbędą się Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w Gimnastyce Sportowej dziewcząt i chłopców oraz w Gimnastyce Artystycznej dziewcząt. Na ten dzień zaplanowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji i niespodzianek.

Najważniejszym punktem dnia będą  zawody gimnastyków i gimnastyczek  MKS Gdańsk z grup popołudniowych. Tym razem do wspólnego „gimnastykowania” zostaną zaproszone również inne trójmiejskie kluby, w których odbywają się zajęcia gimnastyczne.

Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego rozpoczną się o godz. 10:00 startem najmłodszych podopiecznych. Ponadto, przed publicznością zaprezentują się dziewczynki trenujące gimnastykę artystyczną. Młodsza grupa wystąpi w pokazach, natomiast starsza weźmie udział w rywalizacji sportowej. Zarówno zawody jak i pokazy odbędą się w dużej sali gimnastycznej ZSSiO na I piętrze szkoły. 

Podczas trwania zawodów i pokazów gimnastycznych, na I piętrze ZSSiO odbędzie  się loteria fantowa oraz bufet wypieków własnych. Wszystkie smakołyki zostaną przygotowane przez zawodników i zawodniczki MKS Gdańsk oraz ich rodziców. Całkowity dochód ze sprzedaży domowych wypieków oraz z loterii fantowej zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego, niezbędnego do realizacji zajęć gimnastycznych w naszym klubie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do wspólnego świętowania!