Maja Dembowska trzecia, Zosia Gniedziejko ósma w Kontrolnych Kadry!


W sobotę 26. września w hali Zespołu Szkół Sportowych w Nysie odbyły się zawody Kontrolne Kadry w gimnastyce sportowej juniorek i seniorek. Rewelacyjne wyniki dla naszego klubu wywalczyły Maja Dembowska i Zosia Gniedziejko.

Wielobój juniorek okazał się szczęśliwy dla naszych zawodniczek. Maja Dembowska po bardzo dobrym starcie uplasowała się na trzecim stopniu podium, co jest niewątpliwie dużym sukcesem! W pierwszej ósemce znalazła się również Zosia Gniedziejko.

Cieszymy się z dobrego startu. To oznacza, że dziewczynki na treningach wykonały dobrą pracę i poczyniły duży postęp. Teraz pozostaje nam ciężko trenować na kolejne wysokie wyniki – powiedziała trener sekcji żeńskiej Halina Golasz.

Jestem bardzo dumny i zadowolony z postawy dziewczyn. Mam nadzieję, że jest to początek sukcesów w nadchodzącym sezonie. Maja i Zosia są doskonałym przykładem, że ciężką pracą można bardzo dużo osiągnąć – komentował tuż po starcie trener dziewczynek Adrian Durka.

DSC_1358