Maja Dembowska trzecia w Mińsku


W dniach 11-14 maja w Mińsku odbył się Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny w gimnastyce sportowej dziewcząt. Bardzo dobre rezultaty osiągnęły podopieczne trener Haliny Golasz.

Dla dziewcząt start na Białorusi był bardzo udany. Brązowy medal w wieloboju wywalczyła Maja Dembowska. Niestety niewiele do podium zabrakło naszej kolejnej reprezentantce Zofii Gniedziejko, która uplasowała się na 4. miejscu.  Na 9. miejscu zawody zakończyła Ada Ogiegło.

„Dziewczyny świetnie się spisały i jestem z nich bardzo dumna. Wykonałyśmy dobrą robotę i jesteśmy zadowolone. Organizatorzy zadbali o wyśmienitą atmosferę, prócz samego startu zorganizowali dla nas wycieczkę po Mińsku i wręczyli pamiątki. Z pewnością zapamiętamy ten wyjazd na długo” – mówiła po starcie trener Halina Golasz.

DSC_1873