Kolejne dobre zgrupowania za nami


W dniach 18. do 25. marca zawodniczki i zawodnicy MKS Gdańsk przygotowywali się na wyjeździe. Zgrupowania w Bydgoszczy i Nysie zakończone z pozytywnymi efektami.

Sezon startowy ruszy niebawem pełną parą, a to oznacza ciągłe przygotowania i szlifowanie formy. Reprezentantki naszego klubu ciężko trenowały w Bydgoszczy. Trenerzy Halina Golasz i Adrian Durka zadbali, by zawodniczki ciężko przepracowały całe zgrupowanie. 

„Dziewczyny zrobiły postęp i duży krok do przodu. Nie możemy mimo wszystko zwalniać. Cały czas ciężko pracujemy nad dobrą formą w okresie startowym” – mówiła trener Halina Golasz.

Trener Adrian Durka również nie krył zadowolenia: „Juniorki dały z siebie wszystko i poczyniły spory postęp w ćwiczeniach na poręczach i skoku.”

Równie zadowoleni z obozu byli chłopcy, którzy trenowali na obiektach w Nysie. Zawodnicy przełamywali barierę strachu wykonując zeskoki z drążka do gąbek. Dodatkowo pracowali nad akrobatyką na pompowanej ścieżce, której nie ma na sali w Gdańsku.

„Program obozu zrealizowaliśmy w stu procentach. Dziękuję wszystkim zawodnikom i trenerom za ogromne zaangażowanie. Zgrupowanie trzeba zaliczyć do udanych” – komentował Czesław Słodkowski.

Zgrupowania odbyły się dzięki wsparciu Biura Prezydenta ds. Sportu Gdańskiego Urzędu Miejskiego oraz Pomorskiej Federacji Sportu.

12923137_908972762534357_6201049576806136605_nDSC_1343

Zawodniczki:

Orłowska Dominika
Ogiegło Ada
Orłowska Oliwia
Pierzchlińska Zofia
Dembowska Maja
Armatyńska Dorota
Gniedziejko Zofia

Zawodnicy:

Ciechański Maksymilian
Paluszkiewicz Łukasz
Siwiński Daniel
Wiszniewski Paweł
Wysocki Jan
Gniedziejko Jan
Kujanek Filip
Pawłowski Jakub
Strojny Kacper
Klimczuk Paweł
Wyszomirski Patryk
Pawliszak Antoni
Wilde Szymon
Łukowski Antoni
Kubala Kacper
Moskal Błażej
Żemełka Dawid
Klimczuk Michał