Już 16. września ruszają zajęcia gimnastyczne dla dzieci


Po wakacyjnej przerwie pełnej słońca, upałów i radości, MKS Gdańsk rusza z kolejnym sezonem zajęć ruchowych dla dzieci. W tym roku prócz gimnastyki sportowej dziewcząt i chłopców oraz gimnastyki dla wszystkich w ofercie naszego klubu pojawiła się gimnastyka artystyczna.

Klub MKS Gdańsk, najlepszy klub gimnastyczny w Polsce po raz kolejny rusza z pełnym atrakcji sezonem zajęć gimnastycznych!!! Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy oraz dbania o zdrowie i prawidłowy rozwój poprzez ruch. Gimnastyka kształtuje nie tylko perfekcyjne ciało, gibkość, szybkość czy koordynację, ale również pozwala na kształtowanie osobowości i wychowanie. Nie zwlekaj, zapisz swoją pociechę już dziś!

GIMNASTYKA SPORTOWA I DLA WSZYSTKICH:

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku – wtorki i czwartki

grupa nr I od 17:00 do 18:00

grupa nr II od 18:10 do 19:10

Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku – poniedziałki, środy i piątki

grupa nr I od 17:00 do 18:00

grupa II od 18:10 do 19:10

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA:

Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku – poniedziałki, środy i piątki

grupa nr I 17:00 – 18:00

(w razie dużego zainteresowania istnieje możliwość utworzenia drugiej grupy)

Składka członkowska dla dzieci z grup gimnastycznych wynosi 120 złotych miesięcznie i uprawnia do korzystania z zajęć dwa razy w tygodniu. Obowiązują również zniżki dla rodzeństwa (20 zł rabatu) oraz zniżki dla wytrwałych (od trzeciego miesiąca członkostwa zniżka w składkach o 20 złotych w każdym następnym miesiącu w roku szkolnym 2013/2014).

Nowością w tym roku jest zwiększenie ochrony naszych podopiecznych. Wszyscy ćwiczący będą objęci ubezpieczeniem na czas uczestnictwa w zajęciach – klub zapewnia dla wszystkich swoich członków ubezpieczenie NNW.

Pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym odbędą się już 16 września w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku (gimnastyka sportowa, gimnastyka dla wszystkich i gimnastyka artystyczna) oraz 17 września w hali Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (gimnastyka sportowa i gimnastyka dla wszystkich).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze zajęcia. Poprzez zabawę i ruch w gimnastyce Państwa pociechy zadbają o swoje zdrowie i prawidłowy rozwój fizyczny.

PEŁNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ – WRZESIEŃ/GRUDZIEŃ 2013