Jan Wysocki zdobył złoto w Pradze


W dniach 14-15 października w Pradze odbył się coroczny turniej międzynarodowy pod nazwą Grand Prix. W zawodach im. Jirho Matuchy wystartowało czterech reprezentantów MKS Gdańsk.

Zawody wieloboju stały na bardzo wysokim poziomie. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem MKS Gdańsk w kategorii juniorów został Jan Wysocki (13. miejsce). Na miejscu 21. zawody zakończył Daniel Siwiński. Zwycięzcą kategorii juniorów w wieloboju został zawodnik Evo Gym Katowice – Kacper Garnczarek.

W wieloboju kategorii juniora młodszego wystartowało dwóch naszych zawodników. Najlepiej spisał się Szymon Wilde (17. miejsce). Na pozycji 25. sklasyfikowany został Jan Gniedziejko.

Bardzo dobrego występu doczekaliśmy się w finale ćwiczeń na kółkach. Jan Wysocki wykonał swój układ bardzo precyzyjnie, co pozwoliło mu zdobyć złoty medal. Jan wystartował również w finale ćwiczeń wolnych gdzie zajął 6. miejsce.

IMG_2521 IMG_2523 IMG_2537