Jan Wysocki i Maksymilian Ciechański wywalczyli puchary w Radlinie


W Radlinie 1. października odbył się Turniej o Puchar Leszka Blanika. W zawodach wzięło udział 24. zawodników z 7. klubów z całego kraju. Zawodnicy MKS Gdańsk wywalczyli dwa puchary.

Pierwszy puchar w turnieju imienia Mistrza olimpijskiego z Pekinu zgarnął Jan Wysocki. Po świetnym starcie w wieloboju Jaś uplasował się na trzecim miejscu. Zwyciężył Kacper Ganczarek z Iskry Zabrze. W tej klasyfikacji dobrze zaprezentował się również Jan Gniedziejko zajmując 5. miejsce. Na 12. pozycji wielobój ukończył Maksymilian Ciechański.

Symbolicznie rozegrany został także finał skoku przez stół gimnastyczny. Tutaj drugie miejsce wywalczył Maksymilian Ciechański. Pierwszą pozycję zajął Maksymilian Rój z Korony Kraków.

IMG_1212 IMG_1213

IMG_1216