Gimnastycy MKS Gdańsk wystąpili podczas koncertu finałowego Akademii Gdańskich Lwiątek


W środę 6. czerwca w Ergo Arenie odbył się koncert finałowy Akademii Gdańskich Lwiątek, w którym gościem honorowym był Jurek Owsiak. Na scenie pojawili się m.in. Fasolki, pan Tik-Tak, Ciotka Klotka i… przedstawiciele MKS Gdańsk, którzy dali świetny popis umiejętności panowania nad własnym ciałem.

Akademia Gdańskich Lwiątek to projekt edukacyjny stworzony przez Fundację „Wspólnota Gdańska”. Ma on na celu promocję Gdańska poprzez edukację kulturalną dzieci.

Dzięki współpracy „Wspólnoty Gdańskiej” z Fundacją Sztuka Życia NIEPOKONANI 6. czerwca mogliśmy być świadkami niezwykłego widowiska, którego częścią były gwiazdy dziecięcej telewizji i przede wszystkim gimnastycy MKS Gdańsk. Gratulujemy naszym najmłodszym reprezentantom udziału w tak dużej imprezie.

Fot. Fotobank.pl/Sztuka Zycia

Fot. Fotobank.pl/Sztuka Zycia

Fot. Fotobank.pl/Sztuka Zycia