Eliminacje do OOM za nami


W dniach 13 – 14.04.2018 r. odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych w gimnastyce sportowej mężczyzn w klasie III i II PZG, który był zarazem kwalifikacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Nasz klub reprezentowało 16 zawodników, 6 w klasie III PZG:

Azumi Vincent, Jankowski Dominik, Sołowiej Maksymilian, Wilczyński Stanisław, Wojtan Adam, Wyszomirski Cyprian – wszyscy zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Vincent Azumi – 5 miejsce w wieloboju gimnastycznym.

i 10 w kl. II PZG:

Wilde Szymon, Klimczuk Paweł i Michał, Pawłowski Jakub, Kwietniewski Adrian, Wyszomirski Patryk, Żemełka Dawid, Kubala Kacper, Moskal Błążej i Werner Aleks – 7 zawodników zakwalifikowało się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zabrzu. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Szymon Wilde – 4 miejsce w wieloboju gimnastycznym.

Trenerzy: Filowiat Arkadiusz, Kochanowicz Andrzej, Laskowski Damian, Maciejewski Maciej i Mikołajek Piotr.

Zawody dofinansowane były przez Pomorską Federację Sportu, Urząd Marszałkowski i Biuro Prezydenta ds. Sportu.

IMG_2002