Dobry występ reprezentantów MKS Gdańsk w Porto


W dniach 5-6 maj w portugalskim Porto odbył się turniej gimnastyczny GymSport International 2018. Wśród startujących znaleźli się zawodnicy naszego klubu.

W kategorii juniorów bardzo dobrze spisali się wszyscy reprezentanci Polski. Na słowa uznania zasłużył Kacper Garnczarek, który zwyciężył w klasyfikacji wieloboju. Tuż za nim, na miejscu 2. uplasował się Miłosz Izdebski. Niewiele do medalu zabrakło zawodnikowi MKS Gdańsk – Pawłowi Kaśków, który finalnie zakończył start na miejscu 4. Na miejscu 6. uplasował się drugi z zawodników MKS – Jan Wysocki.

Z zawodników MKS Gdańsk w finałach mogliśmy oglądać Pawła Kaśków, który wystartował na drążku zdobywając brązowy medal.

W kategorii juniora młodszego do walki stanął Jan Gniedziejko, który uplasował się na miejscu 27.

Wśród dziewcząt wystartowała Paulina Żemełka, która zajęła 32. miejsce w wieloboju.

IMG_3149

IMG_3146