Casting do programu Mam Talent


Ekipa „Mam Talent!” po raz 9 wyrusza na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting! Pokaż co potrafisz!

„Mam Talent!” to program bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; artystów cyrku dla tancerzy, lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich!

Casting w Gdańsku odbędzie się 23. kwietnia w Hotelu Scandic, ul. Podwale Grodzkie 9.

Wymagania castingu:

Na casting należy przygotować 2 minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

WSZYSTKIE PRECASTINGI ZACZYNAJĄ SIĘ O 10:00!

NA PRECASTINGACH NIE MA MOŻLIWOŚCI PODWIESZANIA KÓŁ, SZARF ETC., ale można przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl, nie zapominając o podaniu danych kontaktowych.

Więcej informacji na

www.mamtalent.tvn.pl

www.facebook.com/MamTalentTvn

mamtalent