Paweł Wiszniewski mistrzem województwa w klasie młodzieżowej

Paweł Wiszniewski (MKS Gdańsk) oraz Arkadiusz Bejger (BKSG Zawisza Bydgoszcz), zostali zwycięzcami Indywidualnych Mistrzostw Województwa Pomorskiego w klasie młodzieżowej oraz trzeciej. Impreza odbyła się w sobotę 12 maja, w hali gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

W minioną sobotę w hali Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasie młodzieżowej oraz trzeciej. Zawodników do startu wystawiły dwa kluby: BKSG Zawisza Bydgoszcz oraz MKS Gdańsk. Zmagania młodych adeptów gimnastyki bacznie oglądali kibice, którzy licznie zgromadzeni dopingowali swoje pociechy.

W klasie młodzieżowej zwyciężył reprezentant naszego klubu – Paweł Wiszniewski. Było to dla niego wielkie wyzwanie, gdyż po piętach deptali mu zawodnicy z Bydgoszczy. Jednak pomimo tego, Paweł zwyciężył w klasyfikacji wieloboju z notą 84.300 punktu. Na miejscu drugim i trzecim uplasowali się zawodnicy klubu BKSG: Wiktor Łosowski i Oskar Dembiński. Tuż za podium znaleźli się zawodnicy MKS Gdańsk: Daniel Siwiński i Oliwier Piotrowski.

Grupa Trenera Arkadiusza Filowiata

Na najwyższym stopniu podium w klasie trzeciej stanął zawodnik przeciwnego klubu Arkadiusz Bejger, który z ogromną notą 89.100 nie pozostawił szans swoim rywalom. Srebrny i brązowy medal również powędrował do kujawsko-pomorskiego – drugie miejsce zajął Miłosz Izdebski, natomiast miejsce trzecie Mateusz Daroszewski. Najlepszym zawodnikiem MKS Gdańsk okazał się Paweł Kaśków, plasując się z bardzo dobrym wynikiem na czwartej pozycji.