Kalendarz – GSM 2019


Kalendarz Gimnastyki Sportowej Mężczyzn – 2019

NAZWA IMPREZYMIEJSCEDATAKLASA SPORTOWA
Obóz ogólnorozwojowyMałe Ciche04-11.01.2019mł, III
Konsultacje SMSGdańsk18-20.01.2019junior/senior
Konsultacje SMSKatowice08-10.02.2019junior/senior
Zgrupowanie KWMGdańsk18-24.02.2019junior młodszy
Konsultacje KadryKatowice01-03.03.2019junior
Turniej m/n Little Tiger CupRyga08-10.03.2019junior/senior
Puchar Polski I edycjaGdańsk16-17.03.2019junior/senior
Konsultacje Kadry, kwalifikacje do MEGdańsk22-24.03.2019junior/senior
Turniej m/n KijówKijów28-31.03.2019junior/senior
Turniej m/z Junior Team CupBerlin06-07.04.2019junior
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk23.03.2019III, II
Sprawdzian klasyfikacyjny do EOOMGdańsk30.03.2019III, II
Puchar Polski jun. mł./ Eliminacje OOMNysa05-06.04.2019III, II
Mistrzostwa Europy - I sprawdzian/kwalifikacje do Mistrzostw ŚwiataSzczecin06-15.04.2019senior
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk13.04.2019junior, senior
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk20.04.2019junior/senior
Indywidualne Mistrzostwa Polski, Puchar Polski - II edycjaKatowice26-28.04.2019junior/senior
IMP MłodzieżowiecKatowice26-28.04.2019młodzieżowiec
Konsultacje KadryGdańsk01-12.05.2019junior
Mistrzostwa Województwa PomorskiegoGdańsk04.05.2019III, II
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk11.05.2019III, II
Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyWieliczka16-19.05.2019III, II
Mecz - Niemcy, Austria, Czechy, PolskaNysa24-26.05.2019junior
Puchar Polski III EdycjaNysa24-26.05.2019junior
Mistrzostwa Województwa PomorskiegoGdańsk01.06.2019młodzik
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk08.06.2019młodzik
Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówGdańsk14-16.06.2019młodzik
Konsultacje KadryGdańsk10-23.06.2019junior
Mistrzostwa Świata JuniorówGyor23-30.06.2019junior
European Youth FestivalBaku20-28.07.2019junior
Obóz ogólnorozwojowySzczyrk/Wałcz27.07-05.08.2019SMS, II, III
Obóz dochodzeniowyGdańsk07-17.08.2019SMS, II, III
Obóz specjalistycznyGdańsk20-30.08.2019SMS, II, III
Obóz ogólnorozwojowyŁeba08-18.08.2019młodzik, III
Obóz specjalistycznyGdańsk21-29.08.2019młodzik, III
III sprawdzian/kwalifikacje MŚGdańsk23-25.08.2019senior
Turniej międzynarodowyCottbus27-29.09.2019junior
Mistrzostwa ŚwiataStuttgart04-13.10.2019senior
Turniej Leszka BlanikaRadlin18-19.10.2019III, II
Turniej MiędzynarodowyPraga25-27.10.2019junior
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk13.10.2019młodzik
Mała OlimpiadaSzczecin18-20.10.2019młodzik
Turniej Malar CupSztokholm01-03.11.2019junior/senior
Zawody klasyfikacyjne drużynGdańsk26.10.2019III, II, I, mistrzowska
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk02.11.2019III, II, I, mistrzowska
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk09.11.2019III, II, I, mistrzowska
Drużynowe Mistrzostwa PolskiBydgoszcz15-17.11.2019III, II, I, mistrzowska
Puchar Polski - III, IV EdycjaBydgoszcz15-17.11.2019junior/senior
Nadzieje OlimpijskieLiberec28-30.11.2019junior
Barbórka CupZabrze30.11-01.12.2019junior
Zawody MikołajkoweGdańsk01.12.2019młodzik, III, II, I, X
Obóz ogólnorozwojowyZakopane15-22.12.2019SMS
Konsultacje kadry juniorówZakopane10-22.12.2019junior
ZAKOŃCZENIE SEZONUGdańsk14.12.2019