Kalendarz – GSK 2020



Kalendarz Gimnastyki Sportowej Kobiet – 2020

NAZWA IMPREZYMIEJSCEDATAKLASA SPORTOWA
Obóz ogólnorozwojowyMałe Ciche04-11.01.2020mł, III
Obóz dochodzeniowy (Ferie zimowe)AWFiS Gdańsk13-24.02. 2020mł, III, II, I, M
Sprawdzian wewnętrzny w grupachAWFiS Gdańsk28-29.02.2020III, II, I
Puchar Polski jun. i jun. młodszychKraków06-07.03.2020III, II, I
Indywidualne Mistrzostwa PolskiKraków03-05.04.2020I, M
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk04.04.2020III, II
Zawody klasyfikacyjne do EliminacjiAWFiS Gdańsk17-18.04.2020III, II
Eliminacje do OOM Zabrze24-25.04.2020III, II
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk 09.05.2020Mł, III, II
Mistrzostwa Woj Pom. Junior mł i młodzik I edycjaAWFiS Gdańsk16.05.2020Mł, III, II
Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyBiała Podlaska21-24.05.2020III, II
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk23.05.2020Mł.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówOlsztyn05-07.06.2020Mł.
Obóz ogólnorozwojowyWałcz27.07-05.08.2020SMS, II, III
Obóz dochodzeniowyGdańsk07-15.08.2020SMS, II, III
Obóz specjalistycznySzczecin17-26.08.2020SMS, II, III
Obóz dochodzeniowyGdańsk03-08.08.2020Mł, III
Obóz ogólnorozwojowyŁeba11-21.08.2020Mł, III
Obóz dochodzeniowyGdańsk24-29.08.2020Mł, III
Puchar Polski JuniorekNysa09-10.10.2020jun/jun młodsze
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk10.10.2020Mł.
Mistrzostwa Woj. Pom. II edycjaGdańsk17.10.2020Mł, III, II
Mała OlimpiadaSzczecin23-25.10.2020Mł.
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk24.10.2020I, III
Puchar Polski (DMP)Nysa30-31.10.2020I, III
Turniej m/n Malar CupSztokholm01-03.11.2020junior/senior
Zawody klasyfikacyjne do drużynGdańsk24.10.2020II
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk31.10.2020II
Puchar Polski (DMP)Olsztyn06-07.11.2020II, M
Zawody klasyfikacyjne do drużynGdańsk06.11.2020Mł.
Sprawdzian wewnętrzny w grupachGdańsk13.11.2020Mł.
Drużynowy Puchar Polski Nysa20-21.11.2020Mł.
Barbórka CupZabrze04-06.12.2020jun/jun młodsze
Memoriał Małgorzaty PlichtyOlsztyn12.2020młodzik
Obóz OgólnorozwojowyGroń16-22.12.2020SMS
Zakończenie sezonu 2019Gdańsk12.12.2020