Zgrupowanie w Serwach pełne wielu atrakcji!


W dniach 4 – 14 sierpnia w Serwach koło Augustowa odbył się obóz ogólnorozwojowy MKS Gdańsk. W zgrupowaniu wzięły udział dzieci z klas podstawowych oraz gimnazjum. 

Pogoda w Serwach pomimo tego, że była kapryśna, nie popsuła planów naszym trenerom. Szkoleniowcy zadbali o to, by dzieci miały ogrom ciekawych zajęć. Prócz treningów siłowych i gibkościowych był czas na kajaki, jazdę na rowerach, konkursy strzeleckie, grę w dwa ognie, piłkę nożną czy koszykówkę.

Dodatkowo w programie obozu znalazła się wycieczka do Aqua Parku w Druskiennikach, która była połączona wraz ze zwiedzaniem miasta. Dzieci miały także możliwość przepłynąć statkiem po kanale Augustowskim. Wieczorami odbywały się dyskoteki, była też okazja porzucać się kolorowym proszkiem podczas Festiwalu Kolorów. 

„Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzieci wróciły szczęśliwe i pełne zapału do pracy. Teraz pozostało nam jeszcze kilkanaście dni do rozpoczęcia roku szkolnego. Mamy dużo motywacji!” – komentował po zgrupowaniu trener Arkadiusz Filowiat.

Poniżej krótka fotorelacja z obozu!

Zgrupowanie odbyło się dzięki wsparciu BPdsS i PFS.

Serwy 2016