Ruszyły zapisy na „Letni obóz sportowy – Ostrowo 2017”!


Słońce, plaża, zabawy sportowe i wiele atrakcji – to czeka na Państwa dzieci podczas „Letniego obozu sportowego – Ostrowo 2017”! Dziś ruszyły zapisy, które potrwają do 23. czerwca 2017!

To już nasza tradycja, że co roku przygotowujemy wiele wspaniałych atrakcji dla najmłodszych! 19. lipca rusza „Letni obóz sportowy – Ostrowo 2017”. Jesteśmy przygotowani i z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym zawitamy do ośrodka wypoczynkowego niedaleko piaszczystych plaż.

Obóz z nami to czas na integrację i świetną zabawę połączoną z elementami dyscyplin sportowych. Dzieci wezmą udział w zajęciach gimnastyki, tańca nowoczesnego, gier i zabaw, kajakarstwa morskiego czy łucznictwa.

Prócz aktywności sportowych dzieci „poślizgają się na klacie”, wezmą udział w bitwie paintballowej i pojeżdżą na quadach. Na dodatek zwiedzą latarnie morską, Lunapark i Tarzan Park! Wieczorem odbędą się ogniska, dyskoteki i seanse filmowe.

Dziesięć dni w Ostrowie to czas spędzony pod okiem najlepszych specjalistów, trenerów oraz instruktorów sportowych. To dziesięć dni udanej zabawy, na której nie może Was zabraknąć! Zapisy trwają do 23. czerwca 2017! Koszt obozu to 1350 złotych!

Zapraszamy dzieci do grup 7-9 lat oraz 10+!

Aby przeczytać regulamin obozu i wypełnić formularz zgłoszeniowy, należy przejść na stronę w linku poniżej.

OSTROWO 2017 – KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ

ulotka_A5 ulotka_A5_22