Kalendarz Imprez – GSK


KALENDARZ NA ROK 2016

 

NAZWA IMPREZY KLASA MIEJSCE DATA
Obóz dochodzeniowy Mł, III Olimpijczyk 15-20.02.2016r.
       
Obóz dochodzeniowy Mł, III ZSSiO 20-27.02.2016r.
       
Kontrolne Kadry, I ed. PW Junior Zabrze 11-13.03.2016r.
       
Obóz specjalistyczny I,II,III Bydgoszcz 18-25.03.2016r.
       
Kontrolne Kadry, II ed. PW Junior Kraków 15-17.04.2016r.
Sprawdzian klasyfikacyjny II, II elite Gdańsk 09.04.2016r.
Turniej Młodości II, II elite Kraków 15-17.04.2016r.
       
Sprawdzian wewnętrzny w grupach junior Gdańsk 9.04.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach junior Gdańsk 16.04.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach junior Gdańsk 23.04.2016r.
IMP junior Zabrze 28.04-01.05.2016r.
       
Zawody klasyfikacyjne do OOM II, II elite Gdańsk 30.04.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach II, II elite Gdańsk 07.05.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach II, II elite Gdańsk 14.05.2016r.
Eliminacje do OOM II, II elite Zabrze 20-21.05.2016r.
       
Zawody klasyfikacyjne do MMM Mł, III Gdańsk 21.05.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach Mł, III Gdańsk 28.05.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach Mł, III Gdańsk 04.06.2016r.
MMM Mł, III Olsztyn 10-12.06.2016r.
       
Sprawdzian wewnętrzny w grupach II, II elite Gdańsk 04.06.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach II, II elite Gdańsk 11.06.2016r.
Zawody kontrolne II, II elite Gdańsk 18.06.2016r.
OOM II, II elite Olsztyn 24-26.06.2016r.
       
Obóz ogólnorozwojowy I, II elite Giżycko 25.07-04.08.2016r.
Obóz ogólnorozwojowy Mł. , III, II Dębrzyno / Serwy 01-11.08.2016r.
Obóz dochodzeniowy Mł, III, II Gdańsk 15-31.08.2016r.
       
Sprawdzian wewnętrzny w grupach Mł. Gdańsk 01.10.2016r.
Mała Olimpiada 2016 Mł. Nysa 07-09.10.2016r.
       
Kontrolne Kadry, III ed. PW junior Kraków 21-23.10.2016r.
Turniej Młodości junior Kraków 21-23.10.2016r.
       
Zawody klasyfikacyjne do drużyn I, II Gdańsk 15.10.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach I, II Gdańsk 22.10.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach I, II Gdańsk 29.10.2016r.
DMP I, II Zabrze 4-5.11.2016r.
       
Zawody klasyfikacyjne do drużyn  II elite Gdańsk 29.10.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach  II elite Gdańsk 05.11.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach  II elite Gdańsk 12.11.2016r.
DMP  II elite Olsztyn 18-19.11.2016r.
       
Zawody klasyfikacyjne do drużyn Gdańsk 05.11.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach Gdańsk 12.11.2016r.
Sprawdzian wewnętrzny w grupach Gdańsk 19.11.2016r.
Drużynowy Puchar Polski Nysa 25-27.11.2016r.
       
Barbórka Cup junior Zabrze 2-4.12.2016r.
       
Turniej Mikołajki 2016 Mł. III Łódź 2-4.12.2016r.
       
Obóz ogólnorozwojowy junior Białka Tatrz. 14-22.12.2016r.
       
Zakończenie sezonu 2016               Mł, III, II Gdańsk 12.2016