Zimowe półkolonie

„Zimowe Półkolonie Sportowe” MKS Gdańsk jest klubem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Obecnie jesteśmy najlepszym klubem gimnastycznym w Polsce!.

Chcielibyśmy sprostać wymaganiom wszystkim spragnionym ruchu, dlatego też stale wzbogacamy naszą ofertę i rozwijamy się by wyjść Państwu naprzeciw.

Nasza pierwsza akcja, by spędzić aktywnie ferie zimowe była zorganizowana w 2012 r. i była skierowana wyłącznie dla członków klubu MKS Gdańsk. W związku z dużym zainteresowaniem Naszą ofertą wśród trójmiejskiej społeczności podjęliśmy decyzję, by otworzyć się na oczekiwania szerszego grona wielbicieli sportu i od następnych ferii umożliwić udział w Zimowych Półkoloniach Sportowych wszystkim chętnym.

Co to są „Zimowe Półkolonie Sportowe” i dlaczego warto wziąć udział?

ZPS są to zorganizowane zajęcia sportowo-edukacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej podczas przerwy wakacyjnej. W zależności od potrzeb turnus trwa 1 lub 2 tygodnie.

Bogaty program półkolonii obejmuje między innymi:

• 8 godzinną opiekę wychowawców i trenerów;
  • wyżywienie: drugie śniadanie lub podwieczorek, pyszny i świeży obiad dwudaniowy;
  • różnorodne zajęcia sportowe np.: gimnastyka, fitness, pływanie, gry i zabawy ruchowe, gry zespołowe, zabawy na śniegu i inne;
  • animację czasu wolnego: gry planszowe, gry zręcznościowe, zabawy integracyjne, konkursy tematyczne,  projekty indywidualne i grupowe;
  • zajęcia edukacyjno-informacyjne: pogadanki i prelekcje na temat zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia;
  • zawody sportowe i konkursy tematyczne z dyplomami i nagrodami;
  • wycieczki zorganizowane np. Aquapark Sopot, kino Helios, Akwarium Gdyńskie i inne;
  • świetną zabawę i uśmiech na twarzy dziecka każdego dnia!

Członkowie MKS Gdańsk w ramach systematycznego członkostwa otrzymują od klubu dofinansowanie na udział dziecka w Zimowych Półkoloniach Sportowych! Dołącz do Nas już dziś!

Przeczytaj więcej o Zimowych Półkoloniach Sportowych:

Zimowe Półkolonie Sportowe 2014

Zimowe Półkolonie Sportowe 2015